Адвокат по страхових справах

Відносини між страховою компанією і страхувальником — дуже непроста сфера права. Найчастіше, страхувальник відмовляється виконувати взяті ним зобов’язання, складаючи об’ємні документи, використовуючи різні способи впливу для того, щоб згодом відмовити у виплатах. Виграти справу в суді зі страховою компанією буває непросто, зокрема тому, що страхову компанію представляє штат юристів, що володіють достатньою судовою практикою.  Для успішного вирішення конфлікту, варто скористатися послугами професіонала з хорошою практикою ведення подібних справ.

Скористатися правовою підтримкою варто, якщо страховик затягує терміни виплати, відмовляється брати документи, занижує суму страхового відшкодування або нав’язує суму збитку, вироблену його оцінною компанією, відмовляється визнавати факт дорожньої-транспортної пригоди, а також у разі відсутності винуватця аварії в полісі, або його нетверезий стан . Також необхідно домагатися повернення частини страхової премії при достроковому розірванні договору.

Що ви отримаєте при співпраці з нами:

  1. оскаржимо відмова від виплати страхового відшкодування;
  2. уникнете затягування термінів виплати;
  3. уникнете заниження суми виплати;
  4. уникнете затягування термінів узгодження ремонту автомобіля на сервісній станції (КАСКО);
  5. отримаєте керівництво до дії, при відкликання ліцензії та / або банкрутство страхової компанії.

Судові спори зі страховими компаніями складні і неприємні. Є маса нюансів, про які має повне уявлення тільки висококласний юрист, який має відповідну судову практику, а також необхідний досвід врегулювання подібних конфліктів. Крім того, відповідно до чинного законодавства України, відшкодування витрат на адвоката суд покладає на сторону, яка програла, тобто у разі виграшу справи, страхова компанія не лише виробить всі належні виплати і відсотки за них, але й сплатить всі ваші витрати на адвоката.

 

 

Адвокат по страхових справах